Puchar KNC

 

KATEGORIA MINISTRANT 

Rozpoczęcie zawodów - piątek 7 maja - o godz. 18:00 
Wszystkie mecze rozgrywane są w czasie: 2 x 8 min. (2 min. przerwy) 
Drużyny, które zakwalifikowały się do finałów:  

  1. Parafia Matki Bożej Saletyńskiej w Gdańsku
  2. Parafia NMP Wspomożenia Wiernych w Rumi 
  3. Par. św. Józefa w Gdyni Par. Wniebowzięcia NMP w Redzie
  4. Par. Trójcy św. w Wejherowie / Par. św. Antoniego Padewskiego w Gdańsku Par. św. Stanisława Bpa i Męczennika w Leźnie

1 mecz eliminacyjny: 

Par. św. Stanisława Bpa i Męczennika w Leźnie vs. Par. św. Antoniego Padewskiego w Gdańsku 

2 mecz eliminacyjny: 

Par. św. Józefa w Gdyni vs. Par. Wniebowzięcia NMP w Redzie

3 mecz eliminacyjny:  

Par. Trójcy Świętej w Wejherowie vs. Par. św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Leźnie 

4 mecz eliminacyjny:  

Par. św. Antoniego Padewskiego w Gdańsku vs. Par. Trójcy Świętej w Wejherowie 

--------------------------------------------------------------------------------------- 

PROGRAM ZAWODÓW: 

   Losowanie par półfinałowych 

1 półfinał: 

 …............................... vs. …............................... 

2 półfinał: 

 …............................... vs. …............................... 

Mecz o III miejsce:  

…............................... vs. …............................... 

Finał:  

…............................... vs. …............................... 

Wręczenie nagród  


KATEGORIA LEKTOR MŁODSZY 

Rozpoczęcie zawodów - sobota 8 maja o godz. 8:00 
Wszystkie mecze rozgrywane są w czasie: 2 x 8 min. (2 min. przerwy)  
Drużyny, które zakwalifikowały się do finałów:  

  1. Parafia NMP Matki Kościoła w Gdańsku
  2. Parafia św. Ap. Szymona i Judy Tadeusza z Chwaszczyna 
  3. Parafia Chrystusa Króla w Gdyni 
  4. Parafia NSPJ w Gdańsku 

--------------------------------------------------------------------------------------- 

PROGRAM ZAWODÓW: 

Losowanie par półfinałowych 

1 półfinał: 

 …............................... vs. …............................... 

2 półfinał: 

 …............................... vs. …............................... 

Mecz o III miejsce:  

…............................... vs. …............................... 

Finał:  

…............................... vs. …............................... 

 

Wręczenie nagród 


 KATEGORIA LEKTOR STARSZY 

Rozpoczęcie zawodów - sobota 8 maja o godz. 10:30 
Wszystkie mecze rozgrywane są w czasie: 2 x 8 min. (2 min. przerwy) 
Drużyny, które zakwalifikowały się do finałów: 

  1. Parafia Matki Boskiej Fatimskiej w Nowej Wsi Przywidzkiej 
  2. Parafia Niepokalanego Serca Maryi w Leśniewie
  3. Parafia Bożego Ciała w Pręgowie
  4. Parafia Trójcy św. w Wejherowie / Parafia św. Antoniego Padewskiego w Gdańsku 

  

1 mecz eliminacyjny: 
Parafia Trójcy św. w Wejherowie vs. Parafia św. Antoniego Padewskiego w Gdańsku 

 

Drużyny, które wygrają awansują do grupy finałowej. 

--------------------------------------------------------------------------------------- 

PROGRAM ZAWODÓW: 

Losowanie par półfinałowych 

1 półfinał: 

 …............................... vs. …............................... 

2 półfinał: 

…............................... vs. …............................... 

Mecz o III miejsce:  

…............................... vs. …............................... 

Finał:  

…............................... vs. …............................... 

 

Wręczenie nagród 

 

 

 

 

Galerie

Zobacz zdjęcia z wydarzeń

VIDEO

Dobry pokarm dla duszy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
58 0.078603982925415