Puchar KNC

KATEGORIA MINISTRANT

Pierwsza drużyna w każdej parze jest gospodarzem meczu. Rewanż odbywa się oczywiście w miejscu zorganizowanym przez drużynę przeciwną. Na rozegranie obu meczów jest czas do soboty 24 października (godz. 23:00).

1. Parafia Matki Bożej Saletyńskiej w Gdańsku vs. Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP w Baninie (8-6)
  2. Parafia św. Jozefa w Gdyni vs. Parafia Wniebowzięcia NMP w Redzie
  3. Parafia św. Polikarpa w Gdańsku vs. Parafia NMP Wspomożenia Wiernych w Rumi (1:6)

Mała grupa.