19 października 2018

KURS LITURGICZNY DLA FOTOGRAFÓW

Ze względu na dalsze zainteresowanie osób zajmujących się fotografowaniem i filmowaniem, Archidiecezjalna Komisja Liturgiczna organizuje kolejny specjalny kurs liturgiczny dla fotografów i operatorów kamer. Osoby chętne do fotografowania i filmowania w kościołach na terenie Archidiecezji Gdańskiej proszone są o przybycie do kościoła p.w. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski (Kolegiata Gdyńska) przy ul. Świętojańskiej w Gdyni w dniach 12-13 listopada br. (poniedziałek-wtorek) na godz. 19.30. Prosimy przynieść ze sobą dwa zdjęcia formatu legitymacyjnego.

JAK DOJECHAĆ?

(kliknij na mapę)